לקישורים נוספים...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
תוכן שלי
לחברת הייטק דרושים
 

הודעה זו פונה לכל מחפשי העבודה בתחום היי-טק - מהנדסי תוכנה, חומרה, חשמל, QA, אנשי System, אבטחת מידע, ניהול פרויקטים וכד''.

היי!
חברת גדולה של הייטק מחפשת עובדים בתחום ההיי-טק ומוכנה לשלם (2,500 ש"ח) לכל מי ששולח קורות חיים של חבר (שיתקבל כמובן).
בקורות החיים יש לציין טלפון, טלפון נייד, ודוא"ל.
קו"ח יש לשלוח לדוא"ל:מעין "חבר מביא חבר" שכזה, רק פתוח לכולם. בנוסף, ניתן ליידע חברים אחרים על המבצע ואם הם יעבירו קו"ח של מועמד שיתקבל לעבודה מקבלים תגמול כספי לא רע בכלל (500 ש"ח).
ניתן להגיע לאתר דרך :


תהליך שליחת קורות החיים פשוט לחלוטין ובכלל, האתר ממש סבבה.

 
ספר מומלץ לקריאה להסכלה פיננסית

 

זהו ספר שמיועד לרכישת השכלה פיננסית בסיסית לכל אדם לכל משפחה, וגם ליזמים, לאנשי עסקים,  בוני עסקים,בעלי רעיונות ועוד, הספר כתוב בסגנון ספר ילדים המיועד בעצם למבוגרים הביקורות  מצויינות..  יהיה כיף להמליץ עליו בקיצור..רכישת עסק מניב בהשקעה זעירה וחד-פעמית.

 פטנט יחודי שלא נראה כדוגמתו

סופר ישראלי משתף את כל העולם בתמלוגים על הספר

 מקור למידה לכל הרוצה להמשיך וללמוד, להגדיל מיומנויות, לפתח כישורים יתרונות נוספים: מקור לקבלת תמלוגים ללא השקעה חודשית רצופה בזכות ספר שיופץ בעולם כולו, תמלוגים באחוזים על כל המכירות בעולם- בלי מטריצה, בלי רגליים, רק המלצות שלך מכניסות ניקוד ומניות, המומלצים שלך עושים אותו דבר ואתה מתוגמל 3 פעמים: פעם ראשונה מספר מהנה ומועיל, פעם שניה מחשיפת חברים למקור הכנסה נוסף, ופעם שלישית בעצם ההמלצות שלהם הלאה שמגדילות את המכירות ואת הסכום הכללי לחלוקה לכולם,כולל למניות שלך.

ביוני האחרון נרכשו למעלה מ-4500 עותקים שווי כל מניה הגיע ל- 22$                

תאור התוכניתספר הוא מוצר צריכה שנרכש בעלות חד פעמית. אם קיבלנו המלצה על הספר, או ראינו אותו בחנות ספרים, אנו רוכשים אותו וקוראים אותו. התוכנית העסקית שעל פיה מופץ הספר הזה היא כזו שמצד אחד מאפשרת לכל אחד מן הקוראים,בקלות יתרה, להיות שותף עסקי שלי – המחבר של הספר, ומצד שני חוסכת לנו את הסיבוכים הכרוכים בעולם המכירות. הספר מתורגם בימים אלה לעשרות שפות, ביניהן מנדרין ("סינית"), אנגלית וערבית ומחירו בכריכה קשה בישראל הוא 90 ש"ח (176 עמוד) .כל קורא של הספר שימליץ על קריאתו לחמישה אנשים, יוכל מאותו רגע להיות מתוגמל מכל ההכנסות והרווחים הנובעים ממכירתו של הספר בעולם. בין אם הספר נמכר בחנויות, באתרי אינטרנט או באמצעות חברת ההפצה שלי דרך הדואר – אתם תהיו מתוגמלים על כך! וזה עובד כך : על כל חמישה אנשים שירכשו את הספר כתוצאה מהמלצה שלך, אתה תזוכה ב"יחידת תגמול אחת". אם המלצת לעשרה אנשים, תזוכה בשתי יחידות תגמול. המלצת לחמישה עשר – תזוכה בשלוש יחידות תגמול, וכך הלאה. מדי חודש בחודשו יחולקו 50% מן הכספים במחזור העסקי כתוצאה ממכירת הספר בעולם בין כל בעלי יחידות התגמול, על פי היחס בין גודל יחידות התגמול. המחזור העסקי כולל את המחזור העסקי שנוצר ממכירות הספר בחנויות, באינטרנט, ב amazon.com  ואיננו קשור להתפתחות ארגונית כלשהי – אין זה משנה אם האנשים שהמלצת להם על הספר המשיכו להמליץ לאנשים נוספים או לא. אתה תתוגמל מכלל הרכישות בעולם – ממש כמו "בעלת מניות" או "שותף עסקי" – אפילו אם המלצת על הספר לחמישה אנשים וחדלת. אני רוצה להדגיש – אין צורך "לבנות רגליים" או "למלא מטריצה". אין צורך להביא מועמדים למצגות. אפשר לרכוש את הספר במתנה או להמליץ עליו למישהו לרכושו – ואתם תתוגמלו על כלל המכירות של הספר בעולם.

קיימים שני סוגי ספרים :
1. ספרים ישירים : כאלו שנרכשו ישירות מחברת ההפצה שלנו על ידי "המלצה". לחברת ההפצה יש אתר אינטרנט וכתובת דואר, וכל אחד יכול למלא טופס הזמנה, לשלם את מחיר הספר בסך 20.00$, להוסיף מע"מ ודמי משלוח וכך להזמין ספר בהזמנה ישירה.הספר יגיע ישירות לביתך. ההזמנה לא תתבצע אם לא תמלא בטופס ההזמנה את פרטי האדם הממליץ.

2. ספרים בחנויות : אלה ספרים שנמכרים ישירות על ידי חברת ההפצה שלנו לחנויות הספרים, רשתות ההפצה ו amazon.com . אתם מתוגמלים גם על ספרים אלה – למרות שאינכם קשורים למכירה שלהם! אולם, מאחר שסוכני ההפצה גובים עמלה גבוהה על שיווק כל ספר, יחושב ערך הספר לתגמול – בהפחתת עמלת המפיץ והעלויות. למשל – מתוך 20.00$ של מחיר הספר, גובה אמאזון 11.00$ עמלת שיווק ועלויות ההפקה הן 6.50$ . זאת אומרת, שרשת הקוראים תתוגמל על רכישה שבוצעה באמזון לפי 3.50$. זאת הפחתה משמעותית באחוזי התגמול, אולם יש לזכור כי לרשת הקוראים אין מאמץ במכירה מן הסוג הזה – והיא מאפשרת לכולם ליהנות מכך! כל ממליצי הספר הם שותפים עסקיים, ללא תנאים!


נסתכל על דוגמא:
נאמר שעלויות ההפצה דרך amazon.com הן כאמור של 82.5% ממחיר הספר ועלויות ההפצה דרך רשת חנויות הספרים "ספר-טוב" הן של 75% ממחיר הספר. בואו נניח כי במהלך שנת 2007 דני המליץ ל 12 איש לרכוש את הספר, וכך הם עשו. לדני 2 יחידות תגמול ברשת הקוראים – שרירות ותקפות לכל ימי חייו. לאחר מכן איבד עניין בהמלצות ועסק בנושאים אחרים. נניח גם כי שמונה חודשים אחר כך, בחודש אוגוסט 2008, יש ברשת ההפצה 1,200 יחידות תגמול בין קוראי הרשת. נניח כי בחודש זה יימכרו 90,000 עותקים של הספר לפי החלוקה הבאה :
90,000 עותקים, בסך הכל לפי החלוקה הבאה :
20,000 עותקים במכירה ישירה.
45,000 עותקים ב amazon.com
25,000 עותקים בחנות הספרים "ספר-טוב".

התגמול לכל יחידת תגמול יהיה :זאת אומרת שדני יקבל מאיתנו בחודש אוגוסט צ'ק על סך של 804.16$. מדי חודש בחודשוימשיך דני לקבל תמלוגים כאלו, כל עוד הספר משווק בצורה כלשהי – בלי קשר לפעולתו הישירה או העקיפה של דני!דני הוא בעצם שותף עסקי של החברה, שיהיה מתוגמל כל ימי חייו על הפצת הספר בעולם, ולו רק בזכות העובדה שבתקופה בה קרא את הספר, הוא המליץ עליו, באופן חד פעמי, ל-12 חברים. ע"פ החישוב הנ"ל, החברה חילקה בחודש אוגוסט 2008 סך כולל של 482,500$ תמלוגים.
ראוי להדגיש : זמן ההפצה של ספר עשוי לקחת חודשים ארוכים ואף שנים. סוד העניין הוא בסבלנות, וכמובן באיכותו של הספר ועוד הדגשה : כל הדוגמאות המספריות הן לצורך הדגמה בלבד - אין להסיק מהן על תגמול של אדם כזה או אחר. מודל התגמול תלוי בהצלחת שיווק הספר ובלתי אפשרי לחזות מראש כיצד יצליח שיווק זה.
       
 

הכנסות דרך SMS

בואו והצטרפו למועדון ה SMS 

מקבלים הטבות ומבצעים ייחודיים לחברי האתר ישירות לטלפון הנייד.

בנוסף תקבל כסף על כל הודעה שנשלחה אליך ולחברים שצירפת

ולחברים שהם צירפו וכך הלאה תוכל להרוויח עשרות שקלים

 להודעה ....  ממליץ בחום להרשם לכל החברות הנמצאות בתפריט

בחלק העליון באתר המועדון


sms4money , one-shekel-machine , smser , tensms


 ולהתחיל לבנות קבוצת חברים בכל אחת מהן

לכניסה לאתר המועדון לחץ כאן